1 2 3 4

Czech Investment Services s.r.o.

Investice bez zbytečných nákladů

Vítejte u Czech Investment  Services

Poskytujeme nezávislé investiční, finanční služby s nejnovějšími technologiemi a širokou škálou doplňkových služeb na světových finančních trzích.
Spolupracujeme s fondovou platformou Moventum, která umožňuje naplňovat potřeby klientů a plnit jejich cíle.
Moventum platforma je zcela nezávislá na poskytovatelích produktů, proto naší finanční zástupci mohou poskytovat své služby klientům nestranně a bez střetu zájmů.

Díky nejmodernější technologií mají klienti snadný přístup k tisícům podílových fondů celého světa, také k finančním nástrojů a službám podporující jejich potřeby.

Filozofií společnosti Czech Investment Services s.r.o. je maximální bezpečí majetku klienta a jeho dlouhodobý růst. Na základě našich zkušeností, jsme přesvědčení o tom, že toto zadání plní nejlépe investice v rámci otevřených podílových fondů. V rámci dalšího snížení rizik tyto investice realizujeme prostřednictvím Vašeho osobního majetkového účtu (depozita) v Lucembursku. Zastáváme myšlenky nízkonákladovosti a dlouhodobosti. Specializujeme se na produkty kolektivního investování v oblasti kapitálového trhu.

Díky našim kontaktům Vám můžeme zprostředkovat rozsáhlou škálu investičních produktů od těch nejlepších investičních společností na celosvětovém trhu, které jsou schváleny Českou národní bankou - ČNB. V oblasti otevřených podílových fondů máme možnost investovat do více jak 360 investičních společností s možností investovat do více jak 6000 otevřených podílových fondů přes platformu Moventum S.C.A. .

Váš majetek chápeme jako ucelený soubor hodnot a tak disponujeme i odborníky v oblasti hypotečních úvěrů, či pojištění.

Pokud Vás tento úvod zaujal, pokusíme se Vám vysvětlit základní pojmy a filozofii investování na kapitálovém trhu a nabídnout Vám řešení spoření na stáří nebo možnosti zhodnocení Vašich peněz tak, aby neztrácely hodnotu.

ČÍM SE ZABÝVÁME ??

Umožňujeme investice do věcných hodnot (majetku) soukromým investorům. Zakládáme klientům individuální majetkové účty u společnosti Moventum S.C.A. v Lucembursku (Banque de Luxembourg).  Osobní účet je tvořen reálným majetkem, který odpovídá vašim cílům a potřebám. Investice realizujeme prostřednictvím platformy Moventum S.C.A. do otevřených podílových fondů renomovaných investičních společností.

Investiční kalkulačka - zde